İletişim


İstanbul Anadolu yakasında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne çok yakın bir konumda bulunan firmamız, tüm birimleriyle Beykoz 'un Kavacık semtinde, GÖKSUEVLERİ'nde, Site içerisindeki 4 katlı binasındasında hizmet sunmaktadır.


STAR TEKNOLOJİK ÜRÜNLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

- Adres
GÖZTEPE MAH. GÖKSU EVLERİ SİTESİ ALT ÇAMLIK CAD. NO:7 B27/A Beykoz / İSTANBUL 34815

- Telefon & Fax
Tel : 0216 521 97 33
Fax : 0216 465 09 05

- Web & Mail
Mail : info@startekno.com
Web: www.startekno.com

- Sosyal Medya
Skype : Star Teknolojik Ürünler (Yakında Yayında !)
Facebook : Star Teknolojik Ürünler (Yakında Yayında !)
Youtube : Star Teknolojik Ürünler (Yakında Yayında !)


Haritayı daha büyük görüntüle: STAR TEKNOLOJİK ÜRÜNLER

 

ÖZEL ARAÇ İLE ULAŞIM :
- Avrupa yakasından 2. Köprü üzerinden geliyorsanız : Sağdan Anadolu Hisarı'na olan çıkılştan aşağı sahile doğru yöneldikten birkaç yüz metre sonra karşılaşacağınız ilk ışıklardan sola Göksuevleri'ne Giriş yapabilirsiniz.

- Ümraniye ya da Bostancı yönünden de otobandan geliyorsanız : 2. Köprü yolundan Kavacık istikametine doğru gelerek Kavacık köprüsünden hemen sonra sağdan (Otobanda İETT Otobüs Duraklarının da bulunduğu sağ taraftan yaklaşınız) Anadolu Hisarı ayrımından köprü üzerine çıkışınızla aşağı sahile doğru yöneldikten birkaç yüz metre sonra karşılaşacağınız ilk ışıklardan sola Göksuevleri'ne giriş yapabilirsiniz.

- Üsküdar yönünden geliyorsanız : Üsküdar, Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Küçüksü, Anadolu Hisarı güzergahıznı takip ederek Spor Akademisi ile Shell Benzin istasyonlarının arasından ana yollardan devam ettiğinizde birkaç Km sonra GÖKSUEVLERİ'ne giriş yapacağınız trafik ışıklarına ulşacaksınız.. Şayet Altunizade üzerinden gelmeyi güşünüyorsanzı Çamlıca - Şile otobanına girerek, akabinde 2. Köprü yoluna bağlanıp Kavacık istikametinde yukarıda anltıldığı gibi Ümraniye istikametinden gelir gibi yolunuza devam edebilirsiniz..

 

TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM :
- Avrupa Yakasından Gelişlerinizde: 2. Köpruyü kullanarak Anadolu yakasına geçiş yapan tüm otobüsler "Kavacık Köprüsü" durağında durmaktadırlar.Bu durakta indikten sonra köprü üzerine çıkarak en kolayı taksiye binmenizi öneririz.
Veya zoru severim diyorsanız 20-25dk'da bir geçen 15TY,15M,14M, 15ÇB,152K Otobüsleri ile Tokatköy'den gelen minibüslerden biriyle aşağıya sahil yönüne 1 km kadar gittikten sonra Göksuevleri Durağında Trafik ışıklarında inerek, karşıya geçip sitemize giriş yapabilirsiniz.Fakat manzaraya hakim olması sebebiyle sitenin üst bölgesinde konumlu binamıza ulaşmak için 10 ila 15 dakika kadar yarısı yokuş olan yolumuzu yürümeniz gerekecektir.Bizden uyarması :)

- Anadolu Yakasından Gelişlerde: İETT'nin Göksuevleri istikametinde çalışan otobüsler Üsküdar İskeleden 15M, Kadıköy İskeleden'den 14M, Ümraniye Son Durak'tan 15TY, Beykoz'dan yine 15TY, Dudullu'dan Kavacık Köprüsü'ne 522B-522ST, Pendik / Bostancı Yönünden E5 üzerinden gelerek 2. Köprüyü kullanan 500T gibi otobüsleri tercih ederek "Kavacık Köprüsü" durağında ininiz. En kolayı taksiye binmenizi öneririz.Şayet zoru severim diyorsanız anayola çıkıp üst geçitten karşı şeride geçerek otobüs durağına ulaşmalısınız.Buradan 20-25dk'da bir geçen 15TY,15M,14M, 15ÇB,152K Otobüsleri ile Tokatköy'den gelen minibüslerden biriyle aşağıya sahil yönüne 1 km kadar gittikten sonra Göksuevleri Durağında Trafik ışıklarında inerek, karşıya geçip sitemize giriş yapabilirsiniz.Fakat manzaraya hakim olması sebebiyle sitenin üst bölgesinde konumlu binamıza ulaşmak için 10 ila 15 dakika kadar yarısı yokuş olan yolumuzu yürümeniz gerekecektir.Bizden uyarması :)